Horoskop na rok 2016 - znamení Ryby

Na začátku roku budou Ryby pociťovat tendence vydat se jinou cestou. A to jak v kariérním tak i v osobním životě. Tento rok přeje novým výzvám. Ryby získají větší důvěru ve své schopnosti. V trvalém vztahu se bude Rybám dařit, najdou k sobě s partnerem ještě hlubší cestu. Může se však objevit někdo jiný a Ryby budou muset zvážit, zda jim toto dobrodružství stojí za ohrožení vztahu. O finanční záležitosti bude potřeba se starat s větším důrazem, aby se zabránilo zbytečnému plýtvání. Ryby se v novém roce budou těšit dobrému zdraví. Mohli by začít cvičit klidnější sporty, jako je pilates nebo jóga.


Pozitivum: úspěšný rok
Negace: potencionální nevěra
Čínská medicína: záda, ruce

Venuše: Poradí vám v lásce a určí vaši budoucnost.Ryby - charakteristika 2016

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu, mají z ostatní 11 znamení od všeho něco a převahují převážně dobré vlastnosti. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často vidí věci, které zůstávají jejich okolí skryté. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé.


Finance

Polojasno 2016

Neumíte moc hospodařit, a proto často nevíte, do čeho jste investovali. Je třeba to změnit.

Vztahy

Jasno 2016

S partnerem se cítíte dobře. Přemýšlíte o založení rodiny. Naopak může nastat zhoršení rodinných vztahů.

Zdraví

Polojasno 2016

I když se cítíte plní energie, měli byste se šetřit a umět odpočívat.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2016, Ryby

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2016 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist